Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Header Ad

শেহতীয়া খবৰ

latest

মৰিগাঁওত চৰকাৰী স্বীকৃতি প্ৰাপ্ত সাংবাদিক সকলক মুখ্যমন্ত্ৰীৰ প্ৰীতি উপহাৰ প্ৰদান

গণবাৰ্তা , লাহৰীঘাট , ১০ জানুৱাৰী : মৰিগাঁও জিলা উপায়ুক্তৰ কাৰ্যালয়ৰ সভাকক্ষত জিলা উপায়ুক্ত শ্ৰীমতী লীনা দাসৰ অধ্যক্ষতাত কালি জিলা খনৰ মুঠ ২...


গণবাৰ্তা , লাহৰীঘাট , ১০ জানুৱাৰী : মৰিগাঁও জিলা উপায়ুক্তৰ কাৰ্যালয়ৰ সভাকক্ষত জিলা উপায়ুক্ত শ্ৰীমতী লীনা দাসৰ অধ্যক্ষতাত কালি জিলা খনৰ মুঠ ২৫ গৰাকী চৰকাৰী স্বীকৃতিপ্ৰাপ্ত সাংবাদিক সকলক  মূখ্যমন্ত্ৰীৰ প্ৰীতি উপহাৰ প্ৰদান কাৰ্যসূচী অনুষ্ঠিত হৈ যায় । উল্লেখ্য যে  মুখ্যমন্ত্ৰী  সৰ্বানন্দ সোনোৱালে ২০২০ বৰ্ষৰ আৰম্ভণিৰ পৰাই বিশ্বব্যাপি দেখা দিয়া  কৰোনা ভাইৰাছ সংক্ৰমনৰ বিৰুদ্ধে যুঁজ দিয়া সকলো শ্ৰেণীৰ ব্যক্তি সকলক কৃতজ্ঞতা জ্ঞাপন কৰি আহিছে ।  মুখ্যমন্ত্ৰী  গৰাকীয়ে  ২০২১ বৰ্ষৰ শুভ ক্ষনত শুভকামনা জনোৱাৰ লগতে বিগত বৰ্ষত মহামাৰী কভিদ-১৯ ৰ লগত সন্মুখ সমৰত অৱতীৰ্ণ হোৱা  প্ৰতি খন জিলালৈ  চৰকাৰী স্বীকৃতি প্ৰাপ্ত সাংবাদিক সকলক উৎসাহ যোগোৱাৰ উদ্দেশ্যে একোটিকৈ প্ৰীতি উপহাৰৰ টোপোলা   প্ৰেৰণ কৰে । মৰিগাঁও জিলাৰ বাবে পঠিওৱা  এই টোপোলা সমূহ  জিলা উপায়ুক্ত  লীনা দাসৰ হাতেৰে উপহাৰ সমূহ সাংবাদিক সকলক প্ৰদান কৰে । উপায়ুক্ত গৰাকীয়ে  কাৰ্যসূচীৰ আৰম্ভণিতে উপস্থিত  সাংবাদিক সকলক নৱ বৰ্ষৰ শুভেচ্ছা জ্ঞাপন কৰাৰ লগতে  মুখ্যমন্ত্ৰীৰ এনে পদক্ষেপক প্ৰশংসা কৰে ।  কাৰ্যসূচীত  অতিৰিক্ত উপায়ুক্ত ক্ৰমে  ৰমী বৰুৱা  , অজিত শৰ্মা উপস্থিত থাকে । অনুষ্ঠানটি আতঁ ধৰে মৰিগাও জিলা জনসংযোগ বিষয়া সুনীতি নাৰ্জাৰীয়ে ।

No comments