Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Header Ad

শেহতীয়া খবৰ

latest

বৰপেটাৰ মেধিৰটাৰীত মাঘ বিহু (পুষুৰা মেলা)ৰ নামত অশ্লীলতাৰ বেহা বিজেপি নেতাৰ

  ৰমজান আলী উত্তৰ বৰপেটা, ১৭ জানুৱাৰীঃ বৰপেটাৰ মেধিৰটাৰীত মাঘ বিহু (পুষুৰা মেলা)ৰ নামত অশ্লীলতাৰ বেহা ৷ বৰপেটাৰ জনীয়া সমষ্টিৰ মেধিৰট্টাৰীত ব...


 ৰমজান আলী উত্তৰ বৰপেটা, ১৭ জানুৱাৰীঃ বৰপেটাৰ মেধিৰটাৰীত মাঘ বিহু (পুষুৰা মেলা)ৰ নামত অশ্লীলতাৰ বেহা ৷ বৰপেটাৰ জনীয়া সমষ্টিৰ মেধিৰট্টাৰীত বিজেপি নেতা আবদুল মতলেবৰ উদ্যোগত অনুষ্ঠিত হৈছিল মাঘ বিহুৰ মেলা ৷ কেবাজনো বিজেপি নেতাই অংশগ্ৰহন কৰা এই মেলাতেই অনুষ্ঠিত হৈছিল চিত্ৰহাৰ ৷ যৌন উত্তেজক হিন্দী গীতৰ তালে নচা নৃত্যক লৈ অঞ্চলটেত সৃষ্টি হৈছিল প্ৰতিক্ৰীয়াৰ ৷ তাৰপিচতেই ৰাইজৰ ৰোষৰ পৰা হাত সৰাৰ বাবে বিজেপি নেতা তথা মেলাৰ উদ্যোক্তা আবদুল মতলেবে নাটকীয় কায়দাৰে হাতত লাঠি লৈ বন্ধ কৰে নৃত্যৰ অনুষ্ঠান ৷ কিন্তু প্ৰশ্ন হয় -মাঘ বিহুৰ নামত অশ্লীল নৃত্যৰ এই অনুষ্ঠানৰ আয়োজন কৰিছিল কিয় উদ্যোক্তা সকলে ৷ তাকে লৈ বৰপেটাত সৃষ্টি হৈছে প্ৰতিক্ৰীয়াৰ ৷  ইপিনে এই প্ৰতিক্ৰীয়াৰ মাজতেই আয়োজক সমিতিয়ে কালি নিশা এখন সংবাদমেল অনুষ্ঠিত কৰি নিজৰ নিৰ্দোষিতাৰ প্ৰমান দিব বিচাৰে ৷

No comments