Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Header Ad

শেহতীয়া খবৰ

latest

শিৱসাগৰত কনমানি দৰ্শনা বৰাৰ নিজ নখত ৰাষ্ট্ৰীয় পতাকা-বাপুজীৰ ফটো অংকননেৰে ইণ্ডিয়া বুক অৱ ৰেকৰ্ডছত নাম অন্তৰ্ভূক্ত

ষ্টাফ ৰিপৰ্টাৰ ,৩০ ডিচেম্বৰ :  যোৱা ২৮ ডিচেম্বৰৰ পৰা যোৰহাট গড়মূৰ পি ডব্লিউ ডি কলনিৰ  ইঞ্জিনীয়াৰিঙ পাছ কৰা  দিগন্ত বৰা নামৰ এজন যুৱকজন  নিখো...


ষ্টাফ ৰিপৰ্টাৰ ,৩০ ডিচেম্বৰ :  যোৱা ২৮ ডিচেম্বৰৰ পৰা যোৰহাট গড়মূৰ পি ডব্লিউ ডি কলনিৰ  ইঞ্জিনীয়াৰিঙ পাছ কৰা  দিগন্ত বৰা নামৰ এজন যুৱকজন  নিখোজ হৈ আছে । আৰু বৰ্তমানেও কোনো শুং সূত্ৰ পোৱা নাই ।  পিতৃ উপেন বৰা  মাতৃ বুলুমণি বৰাৰ  পুত্ৰ দিগন্ত নিখোজ হোৱাটো এক ৰহস্যজনক বুলি পৰিয়ালৰ লোকে উল্লেখ কৰে ।   ২৮ ডিচেম্বৰৰ দিনা যুৱকজন  ঘৰৰ পৰা ওলাই আহিছিল এখন এ এচ ০-৩-টি ৬০০৪ নাম্বাৰৰ চুপাৰ স্পেলণ্ডাৰ মটৰ চাইকেলেৰে । পাছত উক্ত মটৰ চাইকেল খন নিমাতী  ঘাটৰ সমীপত দুই নং  বুলহেডৰ ওচৰত গৰাকী বিহীন ভাৱে পৰি থকাত  নিমাতী আৰক্ষী চকীৰ আৰক্ষী বিষয়াই খবৰ পাই নিখোজ যুৱক জন যোৰহাট গড়মূৰ P W D  কলনীৰ বুলি জানিব পাৰে । নিমাতী আৰক্ষী চকীৰ বিষয়াৰ তৎপৰতাত এচ ডি আৰ এফ বাহিনীক খবৰ দিয়াত এচ ডি আৰ এফ  বাহিনীৰ ডুবাৰু আহি ব্ৰহ্মপুত্ৰত বিচাৰিছিল যদিও  বাতৰি লেখা সময়লৈকে কোনো সম্ভেদ উলিয়াব পৰা নাই  । এচ ডি আৰ এফ বাহিনীৰ ডুবাৰু সকলে অশেষ প্ৰচেষ্টা অব্যাহত ৰাখিছে যুৱক জনৰ সম্ভেদ উলিয়াবলৈ ‌।



No comments