Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Header Ad

শেহতীয়া খবৰ

latest

বাৰ্চিলোনা এফ চিৰ সভাপতি পদৰ পৰা বাৰ্টোমেইনৰ পদত্যাগ

বাৰ্চিলোনা, ৩০ অক্টোবৰঃ  স্পেইনৰ ফুটবল ক্লাব বাৰ্চিলোনাৰ সভাপতি যোচেফ মাৰিয়া বাৰ্টোমেনে তেওঁৰ পদৰ পৰা পদত্যাগ কৰিছে। বাৰ্টোমেন  ২০১৪ চনত বাৰ...

বাৰ্চিলোনা, ৩০ অক্টোবৰঃ  স্পেইনৰ ফুটবল ক্লাব বাৰ্চিলোনাৰ সভাপতি যোচেফ মাৰিয়া বাৰ্টোমেনে তেওঁৰ পদৰ পৰা পদত্যাগ কৰিছে। বাৰ্টোমেন  ২০১৪ চনত বাৰ্চিলোনা এফ চি-ৰ নতুন সভাপতি হয়,  ছেণ্ট্টো ৰাছেলৰ ঠাইত। ব'ৰ্টোমেনৰ সৈতে বাকী বোৰ্ড পৰিচালকসকলেও তেওঁলোকৰ পদৰ পৰা পদত্যাগ কৰিছে আৰু ৯০ দিনৰ ভিতৰত নতুন সভাপতিলৈ নিৰ্বাচিত হ'ব বুলি জানিবলৈ দিয়ে। বাৰ্টোমেনে এইদৰে কয় যে "মোৰ পৰিচালকসকলৰ দ্বাৰা পৰামৰ্শ দিয়াটো এক চিন্তাৱান, সুস্থ আৰু সাক্ষৰিক সিদ্ধান্ত, যি মোৰ সৈতে সকলো নিষ্ঠা আৰু প্ৰতিশ্ৰুতিৰ সৈতে যোগদান কৰিছিল আৰু বাৰ্চিলোনাৰ বাবে বহুতো ত্যাগ কৰিছিল,"৷বাৰ্টোমেনে লগতে কৈছিল যে বাৰ্চিলোনা নতুন ইউৰোপীয় চুপাৰ লীগত যোগদান কৰিবলৈ সন্মত হৈছে। ৫৭ বছৰীয়া পূৰ্বৰ সভাপতিজনে অৱশ্যে প্ৰস্তাৱিত চুপাৰ লীগৰ কোনো বিৱৰণ প্ৰকাশ কৰা  নাই বা স্পেইনৰ লা লিগাৰ দৰে ঘৰুৱা প্ৰতিযোগিতাৰ বাবে ইয়াৰ মহত্ব কি হ'ব। "

No comments